ALFA-CER

Zaprojektowane dla Ciebie i Twojej wygody.


 • Gdy podejmujemy decyzję o remoncie kuchni, łazienki, salonu zazwyczaj zaczynamy od przeglądu wszelkiego rodzaju magazynów wnętrzarskich, różnych strony internetowe, oferty sklepów, czy nawet jakie rozwiązania ma nasz przyjaciel czy przyjacółka w danym pomieszczeniu. Po dokonaniu takiego typu rozpoznania w świecie aranżacji wnętrz, już wiedzą Państwo jakie mają być płytki czy podłogowe czy ścienne, jakiego koloru i wymiaru, gdzie i jak ma być umiejscoiona wanna, szafka czy umywalka itd..

 • Lecz tu zaczynają się pojawiać wątpliwości. Czy te wszystkie produkty będą do siebie pasowały i będą współgrały? Czy to dobre rozwiązanie do łazienki, kuchni czy salonu? Jeśli na co dzień nie zajmujemy się aranżacją wnętrz, to jest Nam trudno wyobrazić sobie efekt końcowy, zawierający nasze wymażone produkty.

 • Wszystkie te pomieszczenia powinny być zarówno ładne, jak i funkcjonalne. Powinny mieć wystarczającą ilość miejsca dla swobodnego i bezpiecznego ruchu oraz powinny spełniać wiele innych warunków, które sprawią, że wszystkim domownikom będzie się miło w nich przebywało i funkcjonowało.

 • Nasza firma wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom i wymaganiom. Bezpośrednio na tej stronie mogą Państwo skorzystać z usługi aranżacji wnętrz, a także wybierać spośród unikalnej oferty produktów, które pozwolą odmienić Państwa pomieszczenie.

 • Nasi projektanci w odpowieni sposób doradzą a także pomogą dobrać produkty, które będą zgodne z Państwa finansami bedą spełniały zarówno oczekiwania wizualne jak i funkcjonalne projektowanego pomieszcenia. Nasze aranżacje pomieszczeń powstają w programie do projektowania wnętrz Cad Decor.


Jak zamówić usługę projektowania i aranżacji wnętrz w trzech prostych krokach?


 • KROK 1

  Przesłanie projektu pomieszczenia, w postaci 2D (rzut architektoniczny z góry), odręcznego rysunku, lub skanów w postaci plików jpg, png, gif, tiff, pdf, na adres projekty@alfacer.pl. Podanie dokładnego wymiarowania pomieszczenia, a mianowicie jego wysokości, szerokości, długości, wymiarowania odnośnie okien, dzrwi, przestrzeni wolnych, wysokości okien od podłoża, od punktu zero zawartego w projekcie. Jeżeli nie wiedzą Państwo jak dokonać takich pomiarów i rozrysować projekt prosimy o kontakt na w/w adres email a postaramy się doradzić i udzielić wszeklich potrzebnych informacji.

 • KROK 2

  Wstępne ustalenia odnośnie projektu, dokonujemy w porozumieniu z klientem i pod jego stałym nadzorem. Wprowadzenie poprawek do projektu oraz jego wstępne przedstawienie, do akceptacji.

 • KROK 3

  Finalizacja projektu, przekazanie wszelkich dokumentacji kientowi wraz z jego projektem.

 • Cena usługi wynosi: 300 zł netto. Płatności dokonujemy przed rozpoczeciem pracy. Po zaksięgowaniu i akceptacji przystępujemy do realizacji projektu.